katarina-laubega.pl

Handel internetowy z pewnością znacząco się rozwinął podczas pandemii. Z jednej strony chodziło o to, że sklepy stacjonarne były zamykane, zakupy utrudnione, także kupowanie w sieci było jedyną opcją by coś dostać. Z drugiej strony chodziło o wygodę i dobre ceny, a także szeroki wybór produktów. Siedząc zamknięci w domach ludzie zauważali że brakuje im biurka do pracy, dobrego komputera do rozmów wideo, czy innego sprzętu.

W związku z tym dynamicznie rozwija się także rynek samych przesyłek

tanie wypełnienia styropianoweDostarczane są w workach, pudełkach kartonowych, czasem nawet w tubach. Owinięte w folię stretch i oklejone taśmą są bezpiecznie dostarczane do punktów odbioru, czy do domu. żeby jednak produktowi nic się po drodze nie stało to trzeba zadbać o bezpiecznie wypełnienia do paczek. O ile mąka, książka, czy ubranie raczej się nie zniszczy o tyle rzeczy szklane, czy biżuteria już tak. Jakie opcje mamy do wyboru? Na pewno dobrym wyborem są tanie wypełnienia styropianowe. Maja formę ,,chrupek”, czyli drobnych kuleczek lub walców ze styropianu. Najpopularniejsze są te białe, ale zdarzają się też zielone, czy niebieskie. Sa one niezwykle lekkie, więc nie obciążają paczki – to bardzo ważne bo od jej wagi zależy cena przesyłki. Jednocześnie dobrze zabezpieczają produkty w środku. Sprawdzają się między innymi przy wysyłce kosmetyków, czy dekoracji.

wypełnienie do paczek Warto zaznaczyć, że można je wykorzystywać wielokrotnie – wystarczy przesypać je do woreczka z paczki i zostawić na zaś. Inną opcją wypełnienia jest karton. Może mieć formę przegródek/przekładek, jak również miękkiego porozcinanego kartonu. Te pierwsze opcje są dobre do rozdzielania kilku produktów, a także po to by były one nieruchome w paczce. Z kolei ponacinany karton służy do owijania np. szklanych butelek. Do paczek niezawodnie sprawdzi się też folia bąbelkowa. Można ją wykorzystywać zarówno do owijania poszczególnych przedmiotów jak i jako typowe wypełnienie – wystarczy ją zwinąć w rulon lub kulkę i wsadzić pomiędzy produkty w paczce. Folia także jest lekka, a bąbelki chronią przesyłkę.

Dodatkowym atutem jest to, że wiele osób lubi naciskac bąbelki i nimi ,,strzelać” – to działa odstresowująco i relaksująco. Jeśli nie została ona mocno zaklejona (przez co, nie da się jej zdjąć bez naruszania bąbelków) to można ją wykorzystać ponownie. Jak widać jako wypełnienie paczek stosować można styropianowe kulki, folię bąbelkową, karton, a także szary papier, stare gazety. Grunt by towar był tak zapakowany, że dojedzie do klienta nieuszkodzony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *